Zanim zdecydujemy się na ostateczny zakup kolumn stereo, powinniśmy najpierw poświęcić trochę czasu na dokładne porównanie ich. Tak, abyśmy mieli pewność, że faktycznie wybraliśmy najlepszą opcję, jaką mogliśmy wybrać w tym zakresie cenowym, jaki nas interesował. Może się okazać, że czasami będziemy porównywać ze sobą propozycje od różnych producentów, ale czasem będzie to porównanie dwóch sprzętów tego samego producenta. Wbrew pozorom czasem takie propozycje mogą się znacznie między sobą różnić, dlatego też, nie powinniśmy się tutaj spieszyć.

Spore je łączy

Jeżeli chodzi o kolumny stereo Audio Pro A26 i A36, powinniśmy wiedzieć, że wbrew pozorom sporo je łączy, a to oznacza, że powinniśmy mieć znacznie ułatwione podjęcie ostatecznej decyzji. Przede wszystkim warto podkreślić, że kolumny te są w systemie all in one, a to oznacza, że zarówno dźwięk z telewizora, jak i podczas słuchania ulubionej muzyki, będą głębokie, czyste i nie będziemy mieli im nic do zarzucenia. Co więcej, warto tutaj podkreślić, że dźwięk ten będzie znacznie pełniejszy niż ten, który będziemy mogli uzyskać z soundbara, dlatego chociaż z tego powodu warto wziąć pod uwagę zakup takich kolumn. To co zyskamy decydując się na któryś z tych zestawów, to również możliwość bezprzewodowego łączenia się z nimi ze smartfona, a to oznacza, że będziemy mogli bez trudu włączyć swoją ulubioną muzykę, a nawet wykorzystać je do stworzenia w naszym domu systemu multiroom.

Zarówno jedna, jak i druga propozycja została udoskonalona pod względem jakości dźwięku, chociażby poprzez nowe wzmacniacze, mocniejszy procesor czy nowe przetworniki. To daje nam potężniejsze uderzenie dźwięku, co przekłada się na jego ostateczny odbiór.

Co je różni?

Zastanawiamy się, jaka jest różnica między głośnikami Audio Pro A26 i A36. Trzeba powiedzieć, że Audio Pro A26 to model podstawkowy, natomiast Audio Pro A36 jest modelem wolnostojącym.

To oznacza, że Audio Pro A26 są mniejsze, abyśmy bez problemów mogli je zamontować przy ścianach, oczywiście korzystając ze specjalnie do tego przystosowanych uchwytów. To też pomoże nam uzyskać taki dźwięk, który będzie nas otulał i który sprawi, że znacznie łatwiej będzie nam się zatopić w dźwiękach, które będą do nas docierały. Zobaczmy co możemy zyskać jeśli zdecydujemy się na zakup, którejś z tych kolumn. Więcej je łączy niż dzieli, jednak i tak warto wszystko przeanalizować, tak aby wybrać takie rozwiązanie, które najlepiej będzie pasowało do pomieszczenia, w którym najczęściej słuchamy ulubionej muzyki.